Kolejnym producentem którego chcemy przybliżyć z naszej wizyty na targach w Essen jest Remus. Tuner przygotował ogromne stoisko, na którym odwiedzający mogli z bliska przyjrzeć się niedawno zaprezentowanym systemom.

IMG_1210 2

Jedną z najciekawszych nowości był oczywiście układ do Hondy Civic Type-R FK8. Następca bestsellerowego układu do FK2 ma poprzeczkę ustawioną niezwykle wysoko. Po pierwszych oględzinach zdaje się jednak spełniać wszystkie oczekiwania – dość wspomnieć, że jest to pierwszy układ wydechowy Remus którego głośnością sterować można za pomocą aplikacji na urządzenie mobilne.

IMG_6822 2

IMG_5085 2

U Austriackiego producenta pokazano również zaawansowany układ dedykowany Alfie Romeo Gulia QV z silnikiem powstałym we współpracy z Ferrari. Kompletny system z klapami i carbonowymi końcówkami zapewnia sportowej Alfie nieziemskie brzmienie! Niemniej ciekawy był również wydech dla najnowszego BMW Serii 5 G30. Systemy dla wersji 540i oraz 550i sprawiają, że stateczna, niemiecka limuzyna może zachwycać dźwiękiem jak prawdziwe auta sportowe.

IMG_1963 2

IMG_4747 2

Na stoisku nie mogło zabraknąć także nawiązań do oficjalnej współpracy Remus z fabrycznym teamem Mercedes DTM. Goście mogli z bliska przyjrzeć się ekstremalnemu wydechowi montowanemu we wszystkich Mercedesach C63 ścigających się w prestiżowej serii wyścigowej DTM. Dla porównania obok wystawiono system dla drogowego Mercedesa C 63 AMG, który czerpie całymi garściami wyczynowe rozwiązania.

IMG_9152 2

IMG_7027 2

Na targach w Essen odwiedzający mogli na własne oczy przekonać się o najwyższej jakości oraz niezwykłym stopniu zaawansowania technologicznego produktów REMUS. Wydechy z Wilkiem to bez wątpienia jedne z najlepszych układów na świecie!

IMG_7297 2

Jeżeli chcesz przekonać się o najwyższej jakości wydechów REMUS zapraszamy to kontaktu z GranSport– Oficjalnym Dealerem w Polsce.

IMG_2597 2

IMG_5830 2