Długo oczekiwana nowość już w sprzedaży! Układ wydechowy Remus z klapami sterowanymi za pomocą smartfona dla najnowszej Hondy Civic Type-R już teraz dostępny jest w naszym sklepie!

Honda_civic_type_r_3_G

Po sukcesie systemu REMUS dla Civica Type-R poprzedniej generacji, czekaliśmy z niecierpliwością na jego odpowiednik dla obecnej wersji R-ki. Jak zawsze Remus nie zawiódł i system już teraz dostępny jest w sprzedaży, jednocześnie promując nowe rozwiązania technologiczne.

Honda_3

Tak jak w przypadku poprzednika, tak i teraz proponujemy układ wydechowy cat-back składający się ze sportowej części przedniej, tłumika tylnego z klapami oraz nowych końcówek wydechu.

Honda_civic_2

Trzy, centralne zakończenia dostępne są w wielu wersjach: od klasycznych, chromowanych przez srebrne z carbonem, czarne z carbonem po w pełni tytanowo-carbonowe. Gwarantuje to szeroki wybór personalizacji w zależności od konfiguracji danego egzemplarza.

Honda_Civic_1

Nowością jest sposób sterowania klapami regulującymi głośność. Od teraz jest to możliwe poprzez aplikację na urządzeniu mobilnym. Teraz każdy telefon może stać się centrum zarządzania dźwiękiem dzięki rozbudowanemu programowi. To jeszcze więcej ustawień brzmienia i jeszcze więcej radości z obsługi wydechu!

PowerPoint-Präsentation

Posłuchajcie jego brzmienia:

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z GranSport – Oficjalnym Dealerem REMUS w Polsce!

0036-70S_G

0036-98C_G

0036-98CB_G

0036-70CS_G