BMW M4 pomimo rewelacyjnych osiągów zdecydowanie rozczarowuje swoim brzmieniem. Rozwiązaliśmy ten problem w kolejnej już M-ce, jak zawsze poprzez instalację klapowego układu wydechowego Remus - zapewniającego czysto sportowy dźwięk!

BMW M4 F82

BMW M4 F82

Remus oferuje dla BMW M4 układy wydechowe w aż trzech konfiguracjach. Postawiliśmy oczywiście na najwyższą z nich, w postaci systemy Racing Cat-Back. Składa się on z przelotowej części przedniej, środkowych rur X-Pipe oraz tłumika tylnego z klapami. Całość wieńczą nowe, dużo większe końcówki. W prezentowanym aucie Klient zdecydował się na zakończenia wykonane z połączenia carbonu oraz tytanu - bez kompromisów!

BMW M4 F82

BMW M4 F82

Całość jest w pełni dedykowana, a więc nie wymaga żadnych dodatkowych modyfikacji pojazdu. Układ wydechowy montowany jest do fabrycznych punktów momntażowych, sterowanie klapami również odbywa się identycznie jak w oryginalnym systemi - poprzez tryby jazdy. Dzięki temu w każdej chwili można powrócić do starego wydechu bez żadnych konsekwencji.

BMW M4 F82

BMW M4 F82

Efekt? Niesamowity! BMW M4 w końcu zachwyca rasowym brzmieniem, adekwatnym do swoich osiągów oraz wyglądu. Posłuchajcie nowego dźwięku:

Szukasz sportowego układu wydechowego? Zapraszamy do kontaktu z GranSport - Oficjalnym Dealerem Remus w Polsce!

BMW M4 F82

BMW M4 F82

BMW M4 F82

BMW M4 F82

BMW M4 F82

BMW M4 F82

BMW M4 F82

BMW M4 F82